AAK TS Vasaras braucienam pa Sēliju

Gatavojam savus auto AAK TS Vasaras braucienam pa Sēliju š.g. 9. jūlijā!

Pasākuma diena sāksies 9:00 ar reģistrāciju Ķekavas lielveikala „Liiba” stāvlaukumā, pēc tam mūsu ceļš vedīs uz Jaunjelgavu, Jēkabpili, Viesīti un Neretu, pa ceļam apmeklējot gan Daiļamatnieku sētu, gan Viesītes muzeju, kā arī  Profesora Paula Stradiņa muzeju un  Sēļu sētu.

Reģistrācija no 28. jūnija līdz 4. jūlijam. Dalības maksa jāsamaksā pēc apstiprinājuma e-pasta saņemšanas. Apstiprinājuma e-pasti tiks izsūtīti līdz 5. jūlijam Dalības maksa jāsamaksā līdz 4. jūlijam!

Detalizētāka informācija par maršrutu un izbraukšanas laikiem, kā arī citi atgādinājumi, tiks nosūtīti dalībniekiem individuāli pēc dalības maksas saņemšanas.

Dalības maksa AAK biedriem, kas nomaksājuši biedra naudu par 2022. gadu – 20 EUR, līdzbraucējiem – 10 EUR. Pārējiem (tostarp tiem, kas nav samaksājuši biedra naudu par 2022. gadu)- 30 EUR, līdzbraucējiem – 20 EUR. Bērniem līdz 18 gadiem dalība pasākumā bez maksas! (Pie reģistrācijas norādiet bērnu skaitu un vecumu.)

(Dalības maksā ietverti izdales materiāli, ekskursijas. Samaksā nav ietverta ēdināšana. Lūgums par „groziņiem” parūpēties pašiem! Jēkabpilī ieplānots laiks pusdienošanai.)

Uz tikšanos pasākumā!

REĢISTRĀCIJA BEIGUSIES!

Nav komentāru

Rakstīt atbildi