Sezonas atklāšanas pasākums “Vidzemes pilis un muižas”

Sākam pulēt savus auto sezonas atklāšanai!

Ņemot vērā situāciju valstī, būsim atbildīgi un sezonu iesāksim nedaudz citādāk kā ierasts- 25.aprīlī dosimies sezonas atklāšanas pasākumā „Vidzemes pilis un muižas”. Protams,ka pasākums notiks braucot ar distanci un izbraukšanas starplaikiem, lai ievērotu visus valstī noteiktos ierobežojumus!

Pasākuma reģistrācija norisināsies Zaķumuižā, sākot no 9:00.(Reģistrācijas laiks tiks nosūtīts katrai ekipāžai individuāli.)

Tālāk aplūkosim arī Bīriņu pili, Igates pili, Limbažu pilsdrupas, Katvaru muižu un parku, Ungurmuižu, Lielstraupes pili. Šoreiz vakara svinīgā daļa katram savās mājās.
Dalībniekiem jāievēro visi ārkārtas situācijas noteiktie noteikumi! Sīkāka informācija par maršrutu un izbraukšanas laikiem, kā arī citi atgādinājumi, tiks nosūtīti dalībniekiem individuāli pie apstiprinājuma e-pasta saņemšanas!

Reģistrācija no 12.līdz 18.aprīlim! Apstiprinājuma e-pasti tiks izsūtīti līdz 21.aprīlim!

Dalības maksa AAK biedriem, kas nomaksājuši biedra naudu par 2021.gadu-20EUR,līdzbraucējiem-10EUR. Pārējiem (tostarp tiem, kas nav samaksājuši biedra naudu par 2021.gadu)- 30EUR, līdzbraucējiem-20EUR.

(Samaksā nav ietverta ēdinašana. Lūgums par „groziņiem” parūpēties pašiem! Ungurmuižā ir ieplānota pusdienu pauze, darbosies arī restorāns, kur iespējams paņemt pusdienas līdzņemšanai.)
Pieteikšanās un dalības maksa jānomaksā līdz 18.aprīlim!

Ņemam līdzi labu garastāvokli un atkal satikšanās prieku!

Download (DOCX, 16KB)

Nav komentāru

Rakstīt atbildi