Dzintara aplis 2014

5.jūlijā “Dzintara aplis” 2014! Visus interesentus un braukt gribētājus lūdzam aizpildīt zemāk atrodamo pieteikuma formu!

Pulcēšanās 5. maijā pulksten 11.00 pie Kompleksās Biķernieku trases.

Biķernieku kompleksa sporta bāzes trasē 5. jūlijā, sestdienā, starts tiks dots vēsturisko automobiļu sacensību „Dzintara Aplis 2014” ceturtajam posmam ar parādi piektdienas vakarā.

Vēsturisko automašīnu autošosejas sacensībās „Dzintara Aplis 2014” dalībnieki startē septiņos posmos, kur ceturtais no tiem notiks 5. jūlijā Rīgā, Biķernieku trasē, „VAZ” un „Volga” klasēs, tostarp arī tiks aizvadīts „Žiguļu Kauss 2014” (VAZ Tuss) sestais posms un Latvijas čempionāta posms „Volga” klasē. Ātrākie apļa braucēji cīnīsies Superfinālā par 1000 Euro balvu fondu.

Pirmais – atklāšanas posms Biķernieku trasē tika aizvadīts 5. maijā, kur kopumā startēja 42 dalībnieki. Sacensību otrais un trešais posms tiek aizvadīts Pērnavā, Igaunijā, kuri viens no tiem notika 18. maijā un nākamajam posmam starts tiks dots 22. jūnijā. Pēc pirmajiem diviem posmiem kopvērtējuma līderpozīcijās „VAZ” un „Volga” klasēs ierindojas Pēteris Laipnieks (VAZ 1600), Peteris Ziemanis (VAZ 1300) un Ainārs Šēnfelds (Volga).

Tāpat kā pirmajā sacensību posmā, arī šajās sacensībās uzsvars tiks likts uz laba brīvā laika pavadīšanas iespējām – būs iespēja ne tikai vērot sacensības, bet arī aplūkot Rīgas Motormuzeja piedāvāto kolekciju un pašiem mazākajiem pasākuma laikā tiks nodrošinātas dažādas izklaidējošas atrakcijas.

Sacensību sākums – 5. jūlijā pl. 12.00

Ieejas maksa – 3 Euro (Ierodoties retro automašīnās un motociklos – bezmaksas autocaurlaide, bērniem līdz 12 gadiem, pensionāriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām – bezmaksas ieeja).

Savukārt 4. jūlija vakarā tiks rīkota automobiļu parāde Rīgā ar galapunktu pl.21.00 Doma laukumā.

Vēsturisko automobiļu sacensības Latvijā tiek organizētas sadarbībā ar „Ghetto Family”, biedrību „Latvijas antīko automobiļu klubs” un Rīgas Motormuzeju.

Sekot līdzi visām jaunākajām aktualitātēm saistībā ar „Dzintara Aplis 2014” var:

Draugiem.lv – http://www.draugiem.lv/dzintaraaplis/

Facebook – https://www.facebook.com/Dzintaraaplis

Twitter – https://twitter.com/Dzintara_Aplis

“Dzintara Aplis 2014” AAK Padomju tehnikas sekcijas dalībnieka pieteikuma forma

 

    Braucējs

  • Stūrmanis

  • Spēkrats

  • Papildus info: tālr.+3712458897 Raimonds Taukačs
  • Veiklības un parādes brauciena dalībnieki uzņemas pilnu atbildību par savu rīcību pasākuma norises laikā. pasākumā piedalās uz pašrisku, apņemas ievērot visus drošības pasākumus, kā arī organizatoru norādījumus pasākuma laikā.
 

Pārbaude

 

Nav komentāru

Rakstīt atbildi