“Apkārt Rīgai- dārzi un parki”

Arī šopavasar turpināsim pagājušajā sezonā aizsākto Rīgas un tās apkārtes iepazīšanu. Šoreiz savas sirdis priecēsim ar pirmajiem pavasara un vasaras ziediem pasākumā „Apkārt Rīgai- dārzi un parki”, kas norisināsies 29.maijā!

Pasākuma sākums paredzēts ar reģistrāciju 9:00-10:00 ESENA Pārdaugavas dārzā (https://www.esena.lv/) , taču pēc tam dosimies uz Salaspili un Baltezeru!

Nolikums:

  • Ņemot vērā situāciju valstī, būsim atbildīgi un ievērosim sociālo distancēšanos pēc noteiktās formulas 2 metri. Atrodoties objektos ievērojam nepulcēšanos grupās un distanci! Cenšamies ievērot distanci, lai neveidotos cilvēku grupa! (Ne vairāk kā 10 cilvēki no 2 mājsaimniecībām.) Arī šoreiz vakara svinīgā daļa katram savās mājās.
  • Plānotais maršruts ir 65km: Rīga-Salaspils-Baltezers.
  • Reģistrācija notiks no 17.maija līdz 21.maijam. Dalības maksa jāsamaksā AAK PTS kontā līdz 21.maijam.

Pēc dalības maksas saņemšanas, dalībniekiem tiks nosūtīts apstiprinājums un sīkāka informācija par maršrutu.
Dalības maksa AAK biedriem , kas ir samaksājuši biedra naudu par 2021.gadu, – 10 Eur (spēkrata vadītājam) un 5 Eur (līdzbraucējam), pārējiem (tostarp biedriem, kas nav samaksājuši biedra naudu)-20EUR (spēkrata vadītājam), 15EUR (līdzbraucējam). Bērniem līdz 18.gv. dalība pasākumā bez maksas!

Lūgums par pusdienu maltīti vai uzkodu “groziņiem” parūpēties pašiem. Kokaudzētavā „Baltezers” būs iespējams iegādāties arī picu. (Picas cena 7EUR.)

AAK PTS Valde

Nav komentāru

Rakstīt atbildi