AAK PTS sezonas noslēguma pasākums „Saldus piepilda”

2020. gada pavasaris un vasara ir pagājuši krietni neierastāk kā citus gadus, toties AAK PTS sezonas noslēguma pasākumu varam pavadīt ierastajās tradīcijās ar braucienu 19. – 20. septembrī  „Saldus piepilda”.

Rītu sāksim ar reģistrāciju un rīta kafiju krogā „Aitiņlauvas”, tālāk dosimies uz Blīdeni, kur SIA „Rāvas” dosimies ekskursijā pa piena ražotni. Pēc tam apmeklēsim Oskara Kalpaka muzeju, kā arī ar saviem spēkratiem priecēsim Saldus iedzīvotājus! Vakara svinīgā daļa un nakšņošana paredzēta gleznainajās „Juku dzirnavās”! 

saldus2

Dalības maksa AAK biedriem, kas nomaksājuši biedra naudu par 2020.gadu un līdzbraucējiem -50EUR/pers.

Pārējiem pasākuma dalībniekiem un līdzbraucējiem (kā arī biedriem, kas nav nomaksājuši biedra naudu)- 60EUR/pers.

Dalības maksā iekļauta rīta kafija,ekskursijas, pusdienas, vakariņas un brokastis, kā arī katrai ekipāžai nodrošinām savu, labiekārtotu 2,3 vai 4 vietīgu numuriņu!

Reģistrācija no 3. līdz 12.septembrim. 

Dalības maksa jāpārskaita uz PTS kontu: 

Biedrība “LATVIJAS ANTĪKO AUTOMOBIĻU KLUBS”

Reģ. Nr. 50008001881

A/S “Swedbanka”, kods HABALV22

Konta Nr.LV34HABA0551016471363

Pēc reģistrācijas anketas aizpildīšanas un dalības maksas samaksāšanas, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu ar papildus informāciju par pasākumu!

Bērniem līdz 7 gadu vecumam dalība pasākumā par brīvu, taču atsevišķa gultasvieta un vieta pie galda vakara pasākumā netiek nodrošināta.

Pasākuma organizatori patur tiesības atteikt dalību pasākumā gadījumos, ja pieteikums nav iesūtīts noteiktajā termiņā, nav samaksāta dalības maksa vai pieteiktais spēkrats neatbilst PTS standartiem. Pārliecinieties, vai Jūsu automašīna ir izgājusi tehnisko apskati un tai ir derīga OCTA apdrošināšana un tehniskā pase.

REĢISTRĀCIJA SLĒGTA

Uz tikšanos!

Jūsu, PTS valde

Nav komentāru

Rakstīt atbildi