Zemgales Pilis un muižas

Sezonas atklāšana individuāla foto orientēšanās 30.05.2020.

Nolikums :

1) Ņemot vērā stāvokli valsti un pasaulē būsim atbildīgi un ievērosim sociālo distancēšanos pēc noteiktās formulas 2 un 2 metri. Vienā automašīnā atrodas vienas saimniecības dalībnieki. Atrodoties objektos ievērojam nepulcēšanos grupās un distanci! Ja objektā ir vairākas ekipāžas , tad cenšamies nogaidīt, lai neveidotos cilvēku grupa ne vairāk kā 25. Šoreiz vakara svinīgā daļa katram savās mājās.

2) Plānotais maršruts ir 140 kilometri : Baldone – Iecava -Bauska – Eleja – Jelgava. Kopējais garums no Rīgas uz Rīgu sastāda ~ 220 kilometru.

3) Braukšanas sākums paredzēts katrai ekipāžai savā norādītajā laikā ar 10 minūšu starplaiku.

4) Braukšana notiks pēc vienota maršruta plāna, ievērojot distanci.

5) Katrā norādītajā objektā – pils, muiža vai parks ir jānofotografē savs auto vai jāuztaisa selfijs ar visiem braucējiem un auto uz objekta fona. Bildes tiks izmantotas PTS mājas lapā. Bildes iesūtīt līdz 06.jūnijam uz PTS e – pastu: padomjutehnika@inbox.lv.

6) Visi, kas pieteiksies un būs samaksājuši dalības naudu, saņems uz ē-pastu apstiprinājumu un informāciju par maršrutu. Pasākuma zīmes tiks nosūtītas iepriekš vai būs saņemamas pasākuma sākuma punktā norādītajā laikā.

7) Pieteikšanās uz pasākumu un samaksa jāveic uz AAK PTS kontu līdz 22. maijam par ekipāžu – 10 Eur AAK biedriem , kas ir samaksājuši biedra naudu par 2020.gadu, citiem pretendentiem samaksa 20 Eur par ekipāžu. Samaksā nav ietverta ēdināšana, bet būs norādes un rezervācijas, kur būs iespējami pit stopi. Lūgums par maltīti vai uzkodu “groziņiem” parūpēties pašiem! Līdzi ņemot labu garastāvokli un atkal satikšanās prieku!

 

AAK PTS Valde

 

 

Nav komentāru

Rakstīt atbildi