AAK TS sezonas atklāšana

Sākam pulēt savus auto sezonas atklāšanai!
Iepriekšējo sezonu sākām, iepazīstot Vidzemes pilis un muižas un arī šogad turpināsim tās iepazīt sezonas atklāšanas pasākumā 28. maijā „Pilis un muižas”.

Pasākuma reģistrācija norisināsies pie Tīnūžu muižas, sākot no 9:00.
Tālāk aplūkosim Suntažu muižu, Mālpils muižu, viesosimies Siguldas Jaunajā pilī, bet pasākuma noslēgumā dosimies ekskursijā pa Krimuldas muižu. Pasākuma noslēgums plānots 18:30.

Reģistrācija no 13. līdz 21. maijam. Dalības maksa jāsamaksā pēc apstiprinājuma e-pasta saņemšanas. Apstiprinājuma e-pasti tiks izsūtīti līdz 22. maijam. Dalības maksa jāsamaksā līdz 23. maijam!

Detalizētāka informācija par maršrutu un izbraukšanas laikiem, kā arī citi atgādinājumi, tiks nosūtīti dalībniekiem individuāli pēc dalības maksas saņemšanas.

Dalības maksa AAK biedriem, kas nomaksājuši biedra naudu par 2022.gadu-25EUR,līdzbraucējiem-20EUR. Pārējiem (tostarp tiem, kas nav samaksājuši biedra naudu par 2022.gadu)- 35EUR, līdzbraucējiem-30EUR. Bērniem līdz 18 gadu vecumam pasākums bez maksas.
(Dalības maksā ietverti izdales materiāli, ekskursijas, degustācijas, rīta kafija un uzkodas. Samaksā nav ietverta ēdināšana.

Lūgums par „groziņiem” parūpēties pašiem! Siguldā ieplānots laiks pusdienošanai.)

Ņemam līdzi labu garastāvokli un atkal satikšanās prieku!

REĢISTRĀCIJA IR SLĒGTA

Nav komentāru

Rakstīt atbildi