VAZ 2101 – 50 gadu jubilejas pasākums “Apkārt Rīgai”

Pirms 50 gadiem 19.aprīlī no konveijera noripoja pirmais automobilis VAZ-2101. Ir pienācis laiks šo dienu atzīmēt 21. jūnijā ar VAZ 2101-50 gadu jubilejas pasākumu “Apkārt Rīgai”.

Nolikums :

  1. Ievērojam ierobežojumus pēc noteiktās formulas 2  un 2 metri. Plānojam objektus apmeklēt pa grupām, lai neveidotos lielāka cilvēku grupa kā noteikts valdības rīkojumā.
  2. Dalībnieki , visi padomju tehnikas vēsturisko spēkratu īpašnieki, bet goda vietā visu VAZ markas – Žiguļu īpašnieki.
  3. Plānotais maršruts ir 150 kilometri : Mangaļsalas mols – Etnogrāfiskais Brīvdabas muzejs – Daugavas muzejs – Daugavgrīvas cietoksnis. 
  4. Braukšana notiks pēc vienota maršruta plāna Mangaļsala – Bolderāja, pa ceļam būs organizētas pusdienas.
  5. Pasākuma noslēgums Rīgas centrā uz AB dambja, kur notiks svinīga daļa apbalvošana, nomināciju sumināšana un kopbilde visiem ar spēkratiem . 
  6. Reģistrācija pasākumam notiks pie Mangaļsalas mola vienu stundu, lai ir iespēja apmeklēt bāku. Attālums no Rīgas centra līdz Mangaļsalas molam ir ~ 30 km , Mangaļsalas galā visiem dalībniekiem būs iebraukšanas atļauja zem “iebraukt aizliegts” zīmes.
  7. Visi, kas pieteiksies un būs samaksājuši dalības naudu, saņems uz e-pastu apstiprinājumu un informāciju par maršrutu. Pasākuma atribūtika būs saņemama pie reģistrācijas pasākuma sākuma punktā norādītajā laikā.
  8. Pieteikšanās uz pasākumu tiks publicēta uz AAK PTS mājas lapā 11.06.2020.un plānota līdz 15.06.2020, lūdzu sekojiet informācijai.

Reģistrācija no 11. līdz 15. jūnijam.

Dalības maksa jāsamaksā līdz 15.jūnijam uz AAK PTS kontu
AAK PTS biedram (spēkrata vadītājam) 20 EUR
Citiem pretendentiem (spēkrata vadītājam) 30EUR,
Visiem līdzbraucējiem 10EUR.

REGISTRĀCIJA SLEGTA

collage - Copy

AAK PTS Valde

Nav komentāru

Rakstīt atbildi