„Senās Kuldīgas stāsts”

Pēc mazliet neierastākas, taču, pasākumiem bagātas sezonas, ir pienācis laiks sezonas noslēdzošajam pasākumam „Senās Kuldīgas stāsts”, kas norisināsies 25.-26.septembrī.

Rītu sāksim ar reģistrāciju SIA „Avar auto” stāvlaukumā 9:00-9:45, pēc tam, dosimies uz Kuldīgu, pa ceļam apmeklējot gan „Classic car& Motorcycle garage”  Milzkalnē, gan baudot „Tēviņu” mājas vīnus Zemītē. Nonākot Kuldīgā, sāksies mūsu Senās Kuldīgas stāsts ar ekskursiju pa pilsētu, bet noslēguma pasākums norisināsies Virkas muižā.

Otrajā pasākuma dienā  viesosimies Stendes graudaugu selekcijas institūtā, bet mūsu šīssezonas pēdējā ekskursija būs Jaunmoku pilī.

Reģistrācija norisināsies no 10. līdz 17.septembrim. Tā kā dalībnieku skaits ir ierobežots, tad priekšroka tiek dota AAK biedriem, bet pēc tam dalība tiek apstiprināta, ievērojot dalībnieku pieteikšanās secību. 

Dalības maksa AAK biedriem un līdzbraucējiem, kas apmaksājuši biedra naudu par 2021.gadu- 50EUR ( ar viesnīcu+ brokastīm 80EUR) , pārējiem pasākuma dalībniekiem un līdzbraucējiem- 70EUR (ar viesnīcu+brokastīm 100EUR).

( Dalības maksā iekļauta ēdināšana (tostarp vakara pasākumā), ekskursijas, izdales materiāli, uzkodas.)

Dalības maksa jāpārskaita uz PTS kontu pēc dalības apstiprinājuma saņemšanas!

Biedrība “LATVIJAS ANTĪKO AUTOMOBIĻU KLUBS”

Reģ. Nr. 50008001881

A/S “Swedbanka”, kods HABALV22

Konta Nr.LV34HABA0551016471363

Pēc reģistrācijas anketas aizpildīšanas un dalības maksas samaksāšanas, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu ar papildus informāciju par pasākumu!

Bērniem līdz 7 gadu vecumam dalība pasākumā par brīvu, taču atsevišķa gultasvieta un vieta pie galda vakara pasākumā netiek nodrošināta.

Pasākuma organizatori patur tiesības atteikt dalību pasākumā gadījumos, ja pieteikums nav iesūtīts noteiktajā termiņā, nav samaksāta dalības maksa vai pieteiktais spēkrats neatbilst PTS standartiem. Pārliecinieties, vai Jūsu automašīna ir izgājusi tehnisko apskati un tai ir derīga OCTA apdrošināšana un tehniskā pase.

REĢISTRĀCIJA IR NOSLĒGUSIES

Nav komentāru

Rakstīt atbildi