Izbaudām garšu Zemgalē

Šogad esam gan iepazinuši daļu no Vidzemes pilīm un muižām, gan devušies apkārt Rīgas dārziem un parkiem, gan izzinājuši Daugavpili, bet nu kārta iepazīties ar dažādām garšām Zemgalē, vasaras braucienā „ Izbaudām garšu Zemgalē”, kas norisināsies 21.augustā!

Pasākums sāksies ar reģistrāciju 8:30-9:00 veikala „Maxima” stāvlaukumā, Vienības gatvē 113. Pēc tam apmeklēsim „Ķiploku pasauli”, baudīsim kazas piena „Labrīt” sieru, bet pēc tam nogaršosim „Kurpnieku ogas” un iepazīsimies ar „Rūķīšu tējas” daudzveidību. Pasākumu noslēgsim „Tērvetes vīnos”.

Šoreiz dalībnieku skaits ierobežots! Reģistrācija no 10. līdz 15. augustam vai līdz dalībnieku limita sasniegšanai!

Dalības maksa AAK biedriem , kas ir samaksājuši biedra naudu par 2021.gadu, – 25 Eur (spēkrata vadītājam) un 20 Eur (līdzbraucējam), pārējiem (tostarp biedriem, kas nav samaksājuši biedra naudu) – 35 Eur (spēkrata vadītājam), 25 Eur (līdzbraucējam). Dalības maksa jāsamaksā AAK PTS kontā līdz 16.augustam pēc dalības apstriprinājuma e-pasta saņemšanas!

Dalības maksā iekļauti pasākuma izdales materiāli, degustācijas un ekskursijas. Bērniem līdz 17 gadiem dalība pasākumā bez maksas!

Kaut arī diena būs bagāta ar degustācijām, šoreiz pusdienas plānotas netiek, tāpēc aicinām parūpēties par „groziņiem”.

Nav komentāru

Rakstīt atbildi