Izbaudām garšu Kurzemē

Vasaras pasākums „Izbaudām garšu Kurzemē”, norisināsies 20. augustā.

      Reģistrāciju pasākumam sāksim DUS „KOOL” Piņķi stāvlaukumā no 9:00-9:30. Pēc tam dosimies uz veselīgas vides saimniecību “Gaiķi”,  apmeklēsim ZS “Kurzemnieki”, kur izgaršosim ābolu dažādo produkciju, izbaudīsim medus dažādās garšas saimniecībā “Green Hive” un iepazīsimies ar „Vējkalnietis” vīna un citiem brūvējumiem, kā arī varēsim apskatīt skaisto Dienliliju dārzu. Pasākumu noslēgsim Lapmežciemā, kur baudīsim zivju kūpinājumus un balto zivju zupu „Reinis B” uzņēmumā.

Dalībnieku skaits ir ierobežots! Reģistrācija no 4. līdz 15. augustam vai līdz dalībnieku limita sasniegšanai. Pasākuma plāns tiks izsūtīts

Dalības maksa AAK biedriem , kas ir samaksājuši biedra naudu par 2021. gadu, – 35 Eur (spēkrata vadītājam) un 25 Eur (līdzbraucējam), pārējiem (tostarp biedriem, kas nav samaksājuši biedra naudu) – 45 Eur (spēkrata vadītājam), 35 Eur (līdzbraucējam). Dalības maksa jāsamaksā̄ AAK TS kontā līdz 16.augustam pēc dalības apstiprinājuma e-pasta saņemšanas! Precizēts pasākuma plāns tiks izsūtīts apstiprinātiem dalībniekiem.

Dalības maksā iekļauti pasākuma izdales materiāli, ekskursijas un degustācijas. Bērniem līdz 17 gadiem dalība pasākumā bez maksas!

Diena būs bagāta ar degustācijām, tāpēc pēc pašu vēlmes varat parūpēties par uzkodu “groziņiem”. Visās vietās būs iespējama ari attiecīgās produkcijas iegādāšanās.

 

    Automašīna

  • Pilots

  • Pasažieri

 

Pārbaude

Nav komentāru

Rakstīt atbildi