Foto: “Izbaudām garšu Zemgalē”

    Skaistajā 2021.gada 21.augusta sestdienā AAK PTS auto entuziasti iepazina un izbaudīja uzņēmīgo zemgaliešu garšas pasauli:

  • Ņipro ķiploku godā cēla “Kiploku pasaules” saimnieki Antra un Aigars Zeiliņi.  Liels paldies par lielisko uzņemšanu un veselīgajām ķiploku uzkodām!
  • Kazas piena daudzveidību un saimniecību mums atrādīja SIA “Līcīši Ltd” darbīgā saimniece Līga. Paldies par saimnieku degsmi turpinot un lolojot ilggadēji iesākto kazkopībā! 
  • Gardo aveņu ogu rindas nobaudīt un retro spēkratus apskatīt mums bija iespēja pateicoties sirsnīgajiem un nesavtīgajiem ”Kurpnieku ogas” saimniekiem Andrim Empelim un Zitai. Liels paldies par jauko uzņemšanu visai lielajai ģimenei! 
  • Ārstniecības un tējas augu plašumus izstaigāt un izsmaržot mums ļāva uzņēmīgais ZS “Rūķīšu tēja” saimnieks  Raimonds Lignickis. Paldies par viņa atsaucību!
  • Izbaudījām izcilo rabarberu, cidoniju, skābo ķiršu, aveņu un citu ogu izsmalcināto garšas buķetes vīna degustāciju “Tērvetes vīni” vīndara Sandra Laizāna virsvadībā! Sirsnīgs paldies par Sandra un viņa sievas Daces viesmīlību un atsaucību, uzņemot mūs savā omulīgajā mājas oāzē un radot burvīgu vakara noslēgumu! 

Paldies par bildēm Vladislavam Altuhovam un Aināram Indriksonam!

Uz tikšanos AAK PTS sezonas noslēguma pasākumā!

Ar cieņu, AAK PTS valde.

Nav komentāru

Rakstīt atbildi