“Daugavpils iedvesmo”

Šogad jau esam iepazinuši Vidzemi un Rīgu, nu kārta Latgalei, tādēļ šī gada 31. jūlijā – 1. augustā dosimies aplūkot Daugavpili vasaras braucienā „Daugavpils iedvesmo!”

Pasākums sāksies ar reģistrāciju un rīta kafiju 8:30-9:00 pie Ogres Trikotāžas kombināta, kur būs iespēja ielūkoties Motormuzeja fondos. 

  • Tālāk dosimies uz Jēkabpili, kur 11:30-13:00 aplūkosim Jēkabpils vēstures muzeju.
  • No 13:30-15:00 apmeklēsim Stikla un amatniecības centru Līvānos, kā arī iestiprināsimies ar pusdienām. 
  • Pēc tam mūsu ceļš turpināsies mūsu galamērķī- Daugavpilī, kur no 18:00-20:00 ļausim Daugavpilij mūs iedvesmot.
  • Viss noslēgsies 20:00 vakara pasākumā pilsētas terasē, kur brīvā atmosfērā līdz pat 24:00 varēsim baudīt vakaru. (Protams, neaizmirstot ievērot valstī noteiktos ierobežojumus!)

Otrajā pasākuma dienā 10:00-12:00 iepazīsimies ar M.Rotko mākslas centru un Daugavpils cietoksni, bet pēc tam dosimies uz Sventi, lai aplūkotu Sventes muižas parku un Militārās tehnikas muzeju. Mūsu pasākumu noslēgsim Viesītes novada Elkšņos, kur degustēsim „Alīdas” kafiju.

Reģistrācija notiks no 15.jūlija līdz 25.jūlijam. 

Dalības maksa AAK biedriem , kas ir samaksājuši biedra naudu par 2021. gadu, – 25 Eur (spēkrata vadītājam) un 20 Eur (līdzbraucējam), pārējiem (tostarp biedriem, kas nav samaksājuši biedra naudu) – 35 Eur (spēkrata vadītājam), 25 Eur (līdzbraucējam). Dalības maksa jāsamaksā AAK PTS kontā līdz 26. jūlijam pēc dalības apstriprinājuma e-pasta saņemšanas!

Dalības maksā iekļauti- pasākuma izdales materiāli, rīta kafija, ekskursijas, pusdienas un vakariņas kā arī degustācijas.

Šoreiz naktsmājas nav iekļautas dalības maksā, taču dalībniekiem ir rezervēti numuriņi viesnīcā “Park Hotel Latgola” par īpašu cenu (cenā ir iekļautas arī brokastis.)

2-vietīgs numurs – 40EUR, bet ir pieejami arī 1-vietīgi un 3-vietīgi numuri!

PTS nodrošina viesnīcas rezervāciju, taču samaksu par naktsmājām veic katra ekipāža viesnīcā individuāli.

Nav komentāru

Rakstīt atbildi