2021. gada AAK PTS sezona ir noslēgta!

2021.gada AAK PTS sezona ir bijusi bagāta ar vairākiem braucieniem pa Latvijas skaistajām vietām Vidzemē, Zemgalē, Latgalē un Kurzemē. Ir apskatīti gan vēstures un arhitektūras objekti, gan dažādie muzeji un privātkolekcijas, gan uzzināti pilsētu vēstures stāsti, gan iepazīti uzņēmīgie Latvijas dažādo produktu ražotāji! 

Mūsu noslēdzošais sezonas pasākums “Senās Kuldīgas stāsts”, kas notika 25.-26.septembrī, ir radījis pārliecību, ka atgriežoties kādā jau Latvijā zināmā vietā var to atkal atklāt no jauna! 

Liels paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos sezonas noslēguma pasākumā, kuplinot mūsu sekcijas domubiedrus un gūstot pozitīvās emocijas no tikšanās prieka!

Sirsnīgs paldies:

* Avar Auto par viesmīlīgo uzņemšanu un gardo rīta cienastu! Jo īpašs paldies Avar Auto pārstāvei Santai Naglei par brīnišķīgo sagaidīšanu un ekskursiju pa uzņēmuma saimniecību!

* Classic car & Motorcycle garage privātkolekcijas darbīgajiem saimniekiem Arvim un Līgai Ozoliņiem par fantastisko entuziasmu restaurējot un eksponējot savus auto – moto tehnikas eksemplārus pasaules muzeju līmenī! Liels paldies Ozoliņu ģimenei par sirsnīgo viesmīlību kolekcijas apskatei!

* Tēviņu mājas vīns vīndarim Ivo Immermanim un viņa ģimenei par lielisko vīna degustāciju un iepazīstināšanu ar savu saimniecību!

* Kuldīgas atraktīvajām un stāstiem bagātajām gidēm par interesanto pilsētas vēstures redzējumu.

* Boutique Hotel Virkas muiža saimniekiem un personālam par lielisko iespēju būt skaistajā un mājīgajā Kuldīgas arhitektūras pērlē! Jo īpašs paldies Boutique Hotel Virkas muiža vadītājai Evai Šimo par atsaucību vakara pasākuma organizēšanā!

* Agroresursu un ekonomikas institūta Stendes pētniecības centra Laukaugu selekcijas un Agroekoloģijas nodaļas Mg.lauks., pētniecei Solveigai Maļeckai par atsaucību un izglītojošo, humora bagāto stāstījumu, uzņemot mūs Latvijas graudaugu selekcijas mekā!

* Jaunmoku pils muzeja skaistajām darbiniecēm par viesmīlību!

2021.gada AAK PTS sezona ir noslēgta!

Ar pozitīvām domām un visiem labu veselību vēlot,

AAK PTS valde:

Ziedonis Kaulakalns, Valdis Kupcis, Elma Grīnhofa, Kaspars Naglis, Pāvels Mazors.

Nav komentāru

Rakstīt atbildi